Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vettem egy rx 550 4gb kártyát,...

Vettem egy rx 550 4gb kártyát,valamiért kevés az fpsem játékokban? Esetleg nem tudnátok segiteni hogy megjavuljon az fpsem? Már probáltam driver telepitését párszor,virusirtot de semmi sem oldotta meg.

Figyelt kérdés
2020. dec. 12. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent az hogy keves, mennyivel kevesebb? Gondolon ugyanilyen konfighoz viszonyitod, ahol magasabb. Az ilyen regebbi gpuk-ra altalaban nem a legujabb drivert kell feltenni, hanem utannaolvasol hogy melyik a legstabilabb driver ra. Sok esetben ha ennel ujabbat teszel, akkor az lerontja az fpst.
2020. dec. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lattam videokwt 100+fps kellene legyen pl fortniteban lowon,van 50-60fpsem. A regi kartyam az r7 360an volt korulbelul ennyi fpsem.
2020. dec. 12. 19:01
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát az RX 550 és az R7 360 teljesítménye között gyakorlatilag alig van különbség, konkrétan az R7 360 picit még jobb is, szóval teljesen jó, ha ezzel is kb. annyi mint a régivel.
2020. dec. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Néztem videokwt pedig sokkal jobbnak kellene lennie.
2020. dec. 12. 20:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezek szerint rossz videókat néztél. Célravezetőbb a teljesítményteszteket keresni ilyenkor.
2020. dec. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 CspCsj ***** válasza:

Nálam eddig a Passmark teszteredmények beváltak, - és azok ellened szólnak:

[link]

2020. dec. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 CspCsj ***** válasza:

Javítás:

Lehet, hogy rossz a link:

[link]

2020. dec. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azzal hogy az R7-et rx550-re cserelted, gyakorlatilag egy gyengebb videokartyat tettel bele. Nincs hogy jobban menjen a reginel. Az a video meg amit lathattal, azon azert lehetett nagyobb fps, mert vagy le van huzva minden beallitas a jatekban, vagy jobb a processzor a tiednel, vagy mindketto
2020. dec. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!