Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek elrontottam a...

Lysanne kérdése:

Szerintetek elrontottam a Garmim fenix 3-mat?

Figyelt kérdés
Kihúztam egy Garmin fenix 3-mas órát a számítógépemből. Benyomtam a "hardwer biztonságos eltávolítása" gombot, de nem vártam meg míg körbeért a zöld kör, és akkor vettem le. Nem állt helyre magától, mikor visszadugtuk akkor újraindult - azóta működik, de merült egy százalékot. Nagyon stresszelek, mert nem az enyém és nem szerettem volna semmi rosszat. :(

#óra #Garmin #Fenix3
2020. dec. 14. 22:19
 1/2 Rego0116 válasza:

Az hogy merült egy százalékot az teljesen normális, ugyanis egy külön hardver kezeli ezeket, tévedhet 1-2 százalékot. Windowsnál nem nagyon fontos rányomni a biztonságos eltávolításra, csak ne húzd ki amikor látod hogy másolsz valamit :). Maceknél viszont fontos, mert folyamatosan írnak, olvasnak, így elvesztheted az adatod.



Így összesen nem, nem rontotad el az órát, csak váratlanul jött neki ez, ezért nem tudta mit kell csinálni.

2020. dec. 15. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ🥺
2020. dec. 15. 07:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!