Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit csináljak az "VIDEO_RM"...

Mit csináljak az "VIDEO_RM" és "VIDEO_TS" könyvtárakkal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az lenne a kérdésem, hogy ha van egy letöltött dvd-m, és ebben csak két könyvtár található az "VIDEO_RM" és "VIDEO_TS" a megszokott "AUDIO TS" és "VIDEO_TS" hejett, hogy írjam úgy ki, hogy asztali lejátszón is sekerüljön lejátszanom? Simán másoljam adat dvd-re a könyvtárakat, vagy van hozzá valami konverter, amivel lejátszhatóvá tehetem?!


2008. dec. 1. 05:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt asztali felvevő produkálja.

Indítsd el a DVDShrink proggyt. Az Open Files/Open Disc ponttal nyisd meg. Utána válaszd a Re-author ikont. A DVD Browser lapon fogod látni a "Main Movie"-k között a filmeket. Amelyik kell, húzd át baloldalon a "DVD Structure" ablakba. Utána "Backup!" ikonra kattintva mentheted olyan formába, hogy ki tudd írni. Legegyszerűbb az ISO. Nem lesz semmi átkódolás, stb., eredeti minőséget fogod kapni.

2008. dec. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!


Ezer kösz a válaszért, de sajnos nem működik a DVD Shrink(3.2)! Mikor meg akarom nyitni könnyvtárból, hibát ír ki, és leáll:

"DVD Shrink encountered an error and cannot continue.

invalid DVD navigation structure"


A következő file-ok vannak a könyvtárakban:


VIDEO_RM:

VIDEO_RM.BUP

VIDEO_RM.DAT

VIDEO_RM.IFO


VIDEO_TS:

VIDEO_TS.BOP

VIDEO_TS.IFO

VIDEO_TS.MPEG

VTS_01_0.BUP

VTS_01_0.IFO

VTS_01_1.MPEG

VTS_01_2.MPEG

VTS_01_3.MPEG

VTS_01_4.MPEG


Ha van még valami jó ötleted, szívesen veszem! :)

Kösz, előre is!

2008. dec. 1. 08:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nálam nem rég volt hasonló probléma, kaptam ilyen filmet, és a dvd lejátszóm nem játszotta le. Én így oldottam meg: Total Commanderrel lementettem a Video TS mappát a lemezről. És kiírtam dvd videóként Néróval. Lejátszotta, igaz nem automatikusan indult a film, csak ha Play-t nyomtam.
2008. dec. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!