Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Próbáltátok már az infinitehos...

Próbáltátok már az infinitehosting.eu VPS szolgáltatását? Nézegettem, és brutálisan jó árban adják. Többi lent?

Figyelt kérdés

Utána kérdeztem a dolgoknak ügyfélszolgálaton, a szervergépük a JZT szervertermében helyezkedik el, ahol prémium DDoS védelem van, és 0-24-es monitorozás és megfigyelés. Megkérdeztem milyen az internetkapcsolat, azt mondták 1 Gbps, és korlátlan az adatforgalom.

Ilyen képet mellékeltek:

[link]


A szervergépükben 2xE5-2680v2 van elvileg.


Mi a véleményetek róla?

Rég óta állok VPS vásárlás előtt.



2020. dec. 15. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen rövidítgetős linkeket továbbra sem fogom megnyitni, viszont esetleg írhattál volna az árazásukról. A mellékelt szöveg csak a sablonos marketingduma.
2020. dec. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az egy képfeltöltős oldal, amin egy speedtest eredményét küldték.


SSD VPS csomag #2

1000 Ft/hó


1 vcore

1024 MB memória

15 GB SSD


SSD VPS csomag #4

2400 Ft/hó


2 vcore

4096 MB memória

30 GB SSD


SSD VPS csomag #5

4200 Ft/hó


4 vcore

8192 MB memória

50 GB SSD


SSD VPS csomag #8

14500 Ft/hó


10 vcore

32768 MB memória

120 GB SSD



Itt van néhány csomag.


Elvileg lehet kérni tőlük 2 órára teszt VPS-t, most azt csináltam, a VPS Debian 10-el 2 perc alatt feltelepült.

Most tesztelek majd pár dolgot, speedtestnél 960/943-at kaptam, az SSD írási sebessége: 1073741824 bytes (1.1 GB) copied, 3.28696 s, 627 MB/s

Olvasási sebessége: 1073741824 bytes (1.1 GB) copied, 2.27431 s, 996 MB/s


Ezen kívül mást nagyon nem próbáltam, gyors meg stabil eddig.

2020. dec. 15. 14:12
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát... azért a brutálisan jó ár nagyjából megfelel a más szolgáltatók hasonló csomagáraival. :) Nem mondom azt, hogy ez rossz lenne, meg nem ismerem őket, így látatlanból véleményt sem tudok mondani róluk, csak az, hogy brutál jó árak, erősen marketingszagú. Mondjuk szerintem se rosszak, de mint mondtam, kb ez az árszínvonal a megszokott a piacon.

Inkább az a kérdés, hogy emellett miket nyújtanak? Van "külső" tűzfal? Nem mondom, hogy ez létszükséglet, hiszen az oprendszerre is fel lehet húzni egy tűzfalat, de azért nem rossz, ha van. ;)

Ami lényegesebb: utólag átkonfigurálható? Én már futottam bele olyanba, hogy elsőre tök jónak nézett ki a csomag, de aztán idővel "kinőttük". Átkonfigurálás? Kizárt. Rendeljek nagyobb csomagot, aztán azon is állítsak be újra mindent.

Még egy fontos dolog: lehet snapshotot, "pillanatképet" készíteni? Azaz elmenteni a gép aktuális állapotát? Nagyon lényeges funkció tud lenni, tapasztalatból mondom. Elsőre lényegtelennek tűnhet, de ha az ember valami "rázósabb" dolgot szeretne csinálni a szerverén, és nem sikerül jól beállítania, jó dolog, ha két kattintással minden visszaállítható az eredeti állapotra.

És egy utolsó dolog: van VNC konzol? Amivel a szolgáltató webfelületéről el lehet érni a gépet abban az esetben is, ha az pl. nem bootol, vagy valamiért nem működik az SSH.

Én ezeket a szempontokat tartom még lényegesnek, de persze senkire nem akarom ráerőltetni a véleményemet. :)

2020. dec. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kaptam hozzá egy egyedi webadmin kezelőfelületet, volt a webadmin beintegrálva noVNC konzol is.

Webadminban volt egy bővítés lehetőség, ahol a csomagok között lehet váltani adatvesztés nélkül.

Külső tűzfala az a JZT-nek van, egy switch és egy külső tűzfal van rákapcsolva a gépre elvileg

2020. dec. 15. 19:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez átlagos ár, még csak nem is a legalacsonyabb . Van még kérdés?
2021. jan. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A trükk az, hogy már nem létezik a cég. :) Nem sokáig élt.
2021. aug. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyébként meg reklámszagú az egész kérdés... Néhány órája kapta a tesztgépet, de már az atyaúristent is levonta belőle. Stabilitásról még hónapokig tartó teszt után sem merek beszélni, mert simán megesik, hogy egyik hónapban hirtelen megszaporodnak a hibák vagy beköltözik melléd egy erőforrás zabáló ügyfél és oda a stabilitás.
2021. aug. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!