Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Régi paszta miatt nem jó?

Régi paszta miatt nem jó?

Figyelt kérdés

Volt egy bontott pasztám, kb 6-8 éves és azt használtam az új gép összeszereléséhez.

X-et rajzoltam vele a processzorra, nem túl vastagon

Így 80-90 fokosra melegedett (0 terhelésen)

Újra akartam kenni és mikor szétszedtem nagyon vékonynak tűnt a felvitt réteg, újra kentem de nem nagyon változott.


Kevés volt a paszta, vagy sok?

Esetleg várni kellene vele valammennyi időt?

Vagy csak nagyon régi? Ugyan ez a paszta van egy másik gépemben több éve és nem melegszik egyátalán


2020. dec. 18. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet régi, összetételétől függően kiszáradhatott valamennyire már, de kétlem ha másik gépen jó.


"Kevés volt a paszta, vagy sok?"

Nem látjuk


"Esetleg várni kellene vele valammennyi időt?"

Semmiképpen, nincs bejáratási ideje :)

2020. dec. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha kenhető volt, akkor jónak kéne lennie. Gondolom előtte jól megtisztítottad a felületeket?
2020. dec. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A kevés és a sok is okozhat ilyet?


Vagy hol keressem a problémát, ha az újonnan vásárolt pasztával sem lesz jó?

2020. dec. 18. 21:34
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen letakarítottam a processzort és a hűtőt is


Nem volt beszáradva, könnyen lehetett adagolni is és szétkenődött a cpu felületén, csak onnan gondolom hogy kevés volt, mert a processzoron a feliratok látszódtak a paszta alatt

2020. dec. 18. 21:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Kis spatulával vékonyan kend teljesen rá. (de ez örök vita...)
2020. dec. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jól raktad vissza a hűtőt? Teljesen felfeküdt a procin?
2020. dec. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szerintem igen, keresztben húztam meg a csavarokat is, fokozatosan


Benne van az alaplap a házban és a videókártya is, ezért nem igazán tudom megnézni mennyire van a helyén

2020. dec. 18. 22:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem lennék biztos abban hogy kenhető akkor jó...oké elvileg nincs szavatossági ideje, de azért nem fél évről beszélünk. Vegyél mx4-es pasztát, 2 ezer ft alatt van, rendeléssel is kb 3 ezer. Hidd el megéri. Nekem anno laptopomnál 20 fokot vitt le a gyárihoz képest. Előtte egy 400ft-os vacakkal próbálkoztam, azzal meg túlmelegedett.
2020. dec. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!