Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi van az Angry Birds Epiccel ?

Tattu kérdése:

Mi van az Angry Birds Epiccel ?

Figyelt kérdés
Mostanában futottam össze vele újra, és nosztalgiázásból le akartam tölteni, viszont nem találom fent a Play Store-ba, igaz, hogy meg lehet oldani Aptoide-dal, viszont így egy rakat cuccom elveszett...Miért nincs fent Play Store-ban ? Microsoft Store-ba is rákerestem (gépen) és ott meg azt írja, hogy "Az Ön régiójában nem érhető el a alkalmazás" vagy mi...

2020. dec. 19. 19:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Mert megszűnt. Ahogy sok Angry Birds játék megszűnt már. Bár nem értem miért nem lehetett volna ettől függetlenül fenntartani az alkalmazásboltban, csak nem fejlesztik tovább. Manapság ha egy játékot magára hagynak, az eltűnik, így nem lehet őket megőrizni.
2020. dec. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!