Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a saját...

Brain Storming kérdése:

Miért van az, hogy a saját magam nyitotta facebook oldalam albumaiba nem tudok belépni, sem belenézni, se képet feltölteni?

Figyelt kérdés
Én vagyok az oldal adminisztrátora, már kezelője nincs. A hírfolyamába fel tudok tölteni képet, de az albumokba nem tudok belenézni, mert egy olyan oldal ugrik fel, amin a "törtlés, láthatósági beállítás, stb" problémát jelző közlemény van. Minden beállítási platformot ki tudok nyitni, és már egy rakás lehetőséget kipróbáltam, de semmi sem változik benne. Senki nem kezeli az oldalt rajtam kívül, és elég bosszantó ez a dolog, mert karikatúristaként ez a fő, napi publikációs felületem! Aki tud, kérem segítsen! nem leszek hálátlan! :)

#facebook_album_kezelés
2020. dec. 20. 18:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!