Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A laptopom kijelzője random...

A laptopom kijelzője random (álltalában akkor amikor játszom) időközönkènt elsötétül. A kurzort látom és ha szól valamilyen zene azt pedig hallom. Mitől lehet ez? Hogy tudom helyrehozni?

Figyelt kérdés
Az alt+f4 és a ctrl+alt+delete kombinációkra sem reagál. Ha visszakapcsolom akkor ugyan úgy világít a billentyűzet és a kurzort is látom de kép az nincs

2020. dec. 21. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg sérült a kijelző szalagkábele. Próbáld megmozgatni a kijelzőt, ha így visszatér a képe, akkor igazolva is a fenti
2020. dec. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez valami szoftveres probléma lesz. Próbáld meg újratelepíteni a videókártya driverét.
2020. dec. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha a kurzort látja akkor nem lehet szalagkábel.

Nekem volt szalagkábelsérült gépem 2 is, ott vagy krikkasztokat mutat vagy semmit.

A kurzort tudod mozgatni?

2020. dec. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A vga lesz, vagy a drivere, vagy maga a gpu.
2020. dec. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocs, tényleg írja,hogy kurzor van. Atsiklottam felette, bocs.
2020. dec. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!