Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől hevül fel gyorsan a...

Etvoil kérdése:

Mitől hevül fel gyorsan a laptopom ?

Figyelt kérdés

Pár napja vettem egy Lenovo IdeaPad 3-at újonnan. Csak kíváncsiságból rátelepítettem egyik kedvenc játékomat a Witcher 1-et, hogy megnézzem mennyivel fut jobban a régi laptopomhoz képest. Egy 15-20 perc játék után a ventillátor hangosabb és az alja is közel forró lett. Nem értem hogy lehet az, hogy egy teljesen új gépen mért okoz nagyobb megterhelést egy több mint 10 éves játék futtatása.

Laptopom adatai: 2 magos intel core i3-10110U 210 MHz-es CPU, 4 GB DDR4-es RAM, NVidia Geforce MX130-as GPU, 256 GB SSD tárhely.



2020. dec. 23. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

minden driver a legfrissebb?

Amúgy meg azért mert az összes laptop ami vékony az gyenge hűtéssel rendelkezik, mert nincs hely nekik. Jó nem az összes, de 90%-ban igaz rájuk.

2020. dec. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

nagyobb megterhelest?

azert mert kihasznaljak a hardvereket a jatekok


limitet ha nem lehet bealliatani akkor ha kepes 100 on porgeti


de valami ettol fuggetlen lehet hibas is,


GPU-Z vel vagy Afterburner el nezzel hofokokat


mert forronak erezheted de nem feltetlen karos meg a gep szamara

persze rendszeresen es hosszutavon az mivel egy olcso (fapados) geprol lehet szo valoszinu

2020. dec. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
4gb... annyival kinzod szegeny gepet?
2020. dec. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Eméletben a legfrissebbek a driverek, nem találtam frissítést hozzájuk. A gépet igen olcsón vettem és nem figyeltem a laptop vastagságát sajna. És igen csak 4 GB RAM van, de nem tudom mennyire érné meg bővíteni.
2020. dec. 26. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!