Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy a memória a...

Lehetséges, hogy a memória a hiba?

Figyelt kérdés
Üdv. A problémám az, hogy néha kék halál képernyő bejön összeomlanak a játékok és a böngésző lapok is. Játékok indításnál vagy telepítésénél kiad sérült fájl hibát. A kék halál képernyők rendszer hibára utal. Próbálnám a rendszert újra rakni de telepítés közben ki írja, hogy sérült a fájl. Azért gondolok memóriára mivel barátom gépébe beleraktam memóriát és merevlemezt és ugyan ezek a hibák voltak. Külön is próbáltam a memóriát és ugyan úgy összeomlottak a böngészők és játékok. Merevlemezt is külön próbáltam ott a sérült fájl hiba elő jött de valószínűleg egy újra telepítés segítene rajta de sajnos nem lehetséges. Alaplapnál is lehet hiba mivel biosban már nem ismeri fel pendrivet így nem tudom be bootolni. Esetleg valaki tudja mitől lehetnek a hibák?

2020. dec. 29. 17:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet memória hiba és egy rossz hdd is.


Elsőnek egy HD sentinel-el ellenőrizd a merevlemezt, utána egy memtest is jó lenne, ki adja, h melyikkel van nagyobb probléma.

2020. dec. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
HD sentinel tökéletesnek találta a meghajtókat viszont a memtestet sajnos nem tudom lefuttatni mivel nem bootlja be a rendszer de például a pendrivet sem ismeri már fel a bios és a CD telepítés sem működik mivel ott is sérült fájl hibát ír.
2020. dec. 29. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!