Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik széket vennétek(gamer...

Melyik széket vennétek(gamer vs irodai)?

Figyelt kérdés

1, [link]


2, [link]


2. kérdésem:

188cm vagyok,mekkora széket kell vennem(magasságra) ha azt akarom,hogy a fejemet támassza?


2020. dec. 31. 23:46
 1/2 anonim ***** válasza:

én 12 órázom nekünk a céges szék hasonló mint amilyen az irodai szék.A homeoffice miatt most otthonról dolgozok és otthon nekem a gamer-székem van.

Igazán kényelmes 12 óra üléshez egyik se én gamer-székhez vettem egy memória szivacsot és az van a hátamnál. Szerintem gamer-szék kényelmesebb de háttámlája ott sincs nagyon kipárnázva így egy pár óra után már érzem a szék fémvázát a hátamba. Arra figyelj hogy széknek legyen hátra döntési lehetősége is ne csak hintázós mert az több óra után zavaró .Az én ajánlatom ha naponta több órát ülsz akkor gamer-szék hátradöntési funkcióval mindent lehessen beállítani plusz memória szivacs ami nem olcsó .Az irodait csak akkor vegyél ha esztétikája jobban bejön és nem ülsz benne huzamos időben sokat

2021. jan. 1. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

előző vagyok nekem ilyen székem van tudom ajánlani.


[link]

2021. jan. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!