Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Játszanék le indán videót,...

Játszanék le indán videót, nem megy; s még 1 más fajta lejátszó oldin sem. A youtube jó; de most hosszabbat nézek (sorozatrész); & 1 db-ig megy az indavideó, meg a másik a másik is (nevét nemtudom), majd 1Xcsak már megin nemjó. Mikell, h működjön?

Figyelt kérdés

Egy darabig működött, hogy új lapon megnyitottam újra, odatekertem, frissítettem; megint megnyitottam új lapon; de most már csak valami furcsa recsegős-sípolós hangot ad.


Valószínűleg elavult a szoftverem, vagy valami, ami valami indavideós, meg másikas lejátszó oldallal valami frissítés után már nem nem kompatibilis.


Itt néztem, és ezeket a régi lejátszókat le is töltöttem újra; töröltem is a böngészési előzményeket, hátha jobb lesz; egy darabig jobb is lett; de amúgy szóval úgy néz ki, memória van elég


Ez itt ingyenes szupport a gépemhez, ilyen fajtájú is.

[link]


Egy régebbi kérdésem alá linkelték be. A hanglejátszó, azt hiszem, valami VIA, de ez nem biztos; de most nem csekkolom, de lehet majd kéősbb; de szóval az egész audiovizualitást lehet; hogy valahogy frissítenem kéne; de én csak a videólejátszást szeretném. Maga a veboldal nem ír ki semmit, hogy a régi verziójú lejátszót nem támogatja, az alábbi linken ellenőrizzek újat; tehát ilyen nincs.


Mit töltsek le, amitől működik az indavideó, meg ezek.


Előző videónál amúgy, amit már végignéztem, ott az volt, hogy néha megfagyott a kép, néha volt hang is viszonylag együtt a képpel, de 1-2 másodperc eltéréssel; néha pedig működött, és nem volt csúszás a kettő között.


Mit tudnék tenni tehát, mit kell letölteni, hogy fusson ugyanúgy, 100%-osan az indavideó? előző nap (most már hajnal van, de 31-ére gondolok) még tökéletesen működött az inda is, valszeg frissítettek valamit. Youtube perfekt; meg még annak a másik lejátszóoldalnak is (nemtom nevét, filmes oldalra van beágyazva), na, tehát, gyanítom, ugyanaz lehet a baja. Tehát mit csináljak?


Előre is köszönöm. Böngészőmből szerintem az Opera legújabb verzióját használom, meg még Avast Browser van rajta; de ott meg egyáltalán nem fut az indavideó, ott a pajzson le se engedi venni a pipát, az adblockos cucc engedélyezve van; tehát operán szeretném nézni, szerintem a legújabb van rajta; nem hiszem, hogy ez befolyásolja.


Amúgy még annál a videónál, amit már az ismeretlen videómegosztóval nyitottam meg; ott túl hamar arra a percre kattintottam,ahonnan szeretném továbbnézni, de vagy lassan tölt, vagy sehogy; de ott is még elindulni elindult; ja és talán ott is kiadta azt a hangot. Hát, igen, a beletekeréskor még pár másodpercig számolta utána a másodperceket; hgoy egyre nagyobb lett, aztán jött az a "recsegős-sípolós", és akkor teljesen leállt az a videó is.


Frissíteni a gépet már évek óta nem frissítettem; de tehát most csak azt a programot szeretném frissíteni/letölteni , ami lejátsza az indavideót.

Adobe Flash Player rajta van, de valamiket írnak, hogy az újabb verziók a böngészőkből már ezt nem támogatják; de azért még rajta van; egyébként Flas Playerrel kapcsolatosan se; meg semmivel kapcsolatban semmit se nem írt ki az inda, hogy valami új verziója kéne neki. Laptopom kb 10 éves Asus laptop, jól működik egyébként minden rajta. Előbb csináltam CCleaner-es, meg Amigo360-as, meg Glary utilties -takarítást is a böngészési előzményekkel együtt. Ezek jól működnek; de tehát ez után is már próbálkoztam, és még mindég nem jó.


Előre is köszönöm.



2021. jan. 2. 00:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán próbálj meg egy chrome/firefox legújab verziót
2021. jan. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A Chrome már nem fut a gépen egyáltalán; a Firefoxot még majd lehet, hogy megpróbálom, de egyébként folyton ki kell törölni, mert jó helyről szedem, de valahogy mindig vírusos lesz, pedig alig használom; és nem töltök le benne semmit. Egy idő után mindig valahogy elvileg az lesz. Vagy nemtom, hogy valamelyik részét érzékelheti-e a vírusirtó annak. De szóval most is van Mozilla Firefox nevű fájl a gépemen; de az csak egy darab ilyen maradvány-fájl. Egyébként a Firefoxot nem is szeretem annyira; de majd lehet , hogy megnézem, mert lehet, hogy így működik, és akkor érdemes lehet. köszönöm, ment a zöld.
2021. jan. 2. 15:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi
2021. jan. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3 válasza:

Mi

ma 22:23


Ezt a választ nem értem; de egyébként rájöttem, ha egyben játszom le az egész videót, és nem nyitok mellette kisablakban bármit; akkor le tudja játszani; előbb néztem meg így egy filmet; de szóval a tekergetést most se bírja; tehát ha megint oda akarok tekerni valami hosszú videó feléhez; azt csak jelzi, hogy tölti, tölti, de a világér' se esze ágában sincsen betölteni; mert akkor meg tehát egy örökkévalóságig tölti; vagy még olyan is van, hogy nem bírja betölteni, és egyszercsak abba is hagyja. Amúgy azt a részt majd van rá esély,hogy úgy fogom megnézni, aminek a fele így most ki lett maradva; hogy lenémítva fog menni majd az az oldal, és akkor majd mérem, várom a 23 percet; és majd akkor rakom fel annak az oldalnak a hangerejét, amikor már eltelt annyi idő, hogy már a 23. perc jön; vagy még egy kicsit előbb; de ilyen 23:43-nál maradt valahol abba.

2021. jan. 2. 23:27
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja és szal operában néztem végig, tehát ha nem állítom meg időnként, meg nem kattogok néha, nagyonritkán máshova; akkor végigjátsza, ha az elejétől megy; és nem tekerek bele.
2021. jan. 2. 23:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Rakj fel olyan plugint ami letölti, firefox-hoz több féle is van.
2021. jan. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!