Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy fájlt módosítottam és...

Egy fájlt módosítottam és véletlenségből/figyelmetlenségből ugyanazon a néven mentettem el, mint az eredetit (automatikusan a kislemez ikonra kattintottam). Vissza tudom szerezni valahogy az eredeti fájlt ?

Figyelt kérdés
Az eredeti fájlban módosításokat hajtottam végre és a kislemez ikonra (mentés) kattintva mentettem el. Csak később jöttem rá, hogy szükséges lenne az eredeti fájlra is. Vissza tudom valahogy varázsolni ?

#téves mentés #fájl visszaszerzése
2021. jan. 2. 20:10
 1/4 KmsRys ***** válasza:
100%
Azt szerintem buktad, mivel felülírtad az eredeti fájlt.
2021. jan. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 KmsRys ***** válasza:
De egy jó tipp: Legközelebb csinálj másolatot arról, amit szerkesztesz. Én is akkor tanultam meg ezt, amikor pontosan úgy jártam, mint te.
2021. jan. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem sem fogod tudni visszahozni
2021. jan. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 CspCsj ***** válasza:

Windows 10?

Alapértelmezetten a Fájlelőzmények szolgáltatás nincs bekapcsolva, - ha most bekapcsolod, akkor majd legközelebb vissza tudod szerezni az eredetit.

2021. jan. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!