Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A laptopomon folyamotos a...

A laptopomon folyamotos a 100%-os processzor használat,mitől lehet?

Figyelt kérdés

Egy lenovo Y530,I7-8750h,8gb ram,gtx 1050 ti.

Nem olyan rég kezdte el csinálni,a legutóbbi windows update fent van,azóta a gépet is újra raktam de semmi.A feladatkezelőben pedig semmi olyan folyamatot nem mutat ami indokolná a 100%-ot.



2021. jan. 3. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha folyamatosan 100% a processzorhasználat akkor a lefadatlezelőben is lennie kell legalább egy alkalmazásnak ami brutál terheli. Jelenítsd meg az összes felhasználó folyamatait.
2021. jan. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pedig megnéztem és nincs,eggyik se éri el nemhogy a 100% de még 5%-ot se,minden 0,7-1 % fut.Még is 100% a proci használata,teljesÍtménybe nem érezni,viszont zúg mint a k#rva élet.
2021. jan. 3. 12:51
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehet nem a processzorhasználat magas, hanem a hűtés van elkoszolódva, a paszta száradt ki vagy esetleg valami lett a ventiprofillal és folyamatosan maxon megy a gátés - feleslegesen.
2021. jan. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
pasztázás és takarítást ajánlom én is.
2021. jan. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha a legutóbbi win update óta van csak a gond, akkor valszeg valami szoftveres probléma lesz. Első körben nézd át az energiagazdálkodást, új driverek stb..
2021. jan. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Gyanítom hogy windows 10 fut rajta, ez a fő gond...
2021. jan. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,igen win10 van rajta,és a legutóbbi frissítés óta csinálja.
2021. jan. 3. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!