Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem működik a Teams-nél...

Miért nem működik a Teams-nél a mikrofonom?

Figyelt kérdés

MacBookAir 2017 gépem van és egyszerűen nem működik a mikrofon a Teams programnál. Próbálkoztam Airpods-al, sima fülessel, és persze alapból a beépített mikrofonnal, de egyiknél sem érzékeli a hangom.

Egyéb alkalmazásokkal semmi gond nincs, simán működik a mikrofon.

Próbáltam már újratelepíteni a programot többször is, de nem sikerül.

Valaki tud tanácsot adni?



2021. jan. 4. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
Az Apple már csak ilyen ..
2021. jan. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem a márka miatti válaszokat várok. Szerintem ilyen bármilyen rendszerű géppel megtörténhet.
2021. jan. 4. 12:09
 3/6 anonim ***** válasza:
24%
Pedig azzal van a baj. a TEAMS Microsoft termék, kompatibilitási gond lehet.
2021. jan. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Minden más Microsoft-os termék működik rajta (Word, PPT stb.), az Ipad-emen és a telefonomon tökéletesen működik a Teams is. A Microsoft is már úgy tervezi a programjait, hogy többféle platformon is lehessen használni, nem csak a Windows-os gépeken. Talán valami beállítási hiba lehet, de sajnos nem találom meg
2021. jan. 4. 12:16
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet elutasítottad az engedélyezést.
2021. jan. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 3-as válaszolónak. Kiderült, hogy el volt utasítva az engedélyezés
2021. jan. 4. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!