Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lenovo tablethez toll rajzolásra?

Lenovo tablethez toll rajzolásra?

Figyelt kérdés
Lenovo TAB2 A8-50F tablethez szeretnék venni tollat, bármilyen toll jó hozzá? Valamint milyen tollat ajánlotok kezdőnek ami nem túl drága (de azért nem gagyi)?

2021. jan. 9. 13:02
 1/2 anonim ***** válasza:

A tableten rajzolással nekem mindig az volt a bajom, hogy elég pontatlan volt viszonylag nagy input laggal.


A tollnak nyilván kapacitív érintőkijelzőhöz valónak kell lennie. Én Adonit Jot tollat használtam. ( [link] )


Szvsz. nem éri meg ilyennel idétlenkednni. Kis szerencsével egy jobb toll áráért vaterán vagy jófogáson ki lehet fogni újszerű Wacom Intuos rajztáblákat olyanoktól, akik valamikor eldöntötték, hogy ők márpedig megtanulnak digitálisan rajzolni, aztán 2-3 használat után feladták. Ha meg te is feladod, beszerzési áron tovább tudod adni.

2021. jan. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor ezt még átgondolom. Köszönöm!
2021. jan. 10. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!