Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem érzékeli a ceruzát...

Miért nem érzékeli a ceruzát a rajztáblám?

Figyelt kérdés

Már hetek óta nem érzékeli a ceruzámat a rajztábla, csak az ujjam. Már többször is újratelepítettem a drivert, a legújabbat, de még mindig nem működik. Pihentettem hetekig. Máskor is előfordult, de miután újratelepítettem a drivert már működött. Most miért nem?

Valamit elállítottam véletlen?

Valaki tudja mi baja van? Fontos lenne, hogy jó legyen, hisz nemsokára egy munkára kell használnom és nem vehetek másikat. :(

Köszönöm a választ előre is. <3



#rajztábla #digitálisceruza
2021. jan. 14. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Elem van benne? Lehet kimerült. Bár nekem igen régi rajztáblám van, annak a tolla elemmel működik.
2021. jan. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem lehet szétszedni, szóval nem hiszem.

Barátnőm szerint azért nem működik, mert már régi. :/ (nekem két éve már megvan és használtan vettem)

2021. jan. 14. 20:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Pontos nevét, típusát meg tudod mondani?
2021. jan. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Persze, és bocsánat, hogy későn válaszolok.

Wacom Bamboo CTH-460

2021. jan. 15. 19:51
 5/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg driver probléma. Próbáld régebbi driverrel.

Van hozzá cd? akkor azt rakd fel.


Nekem pl videókártyával volt probléma, a legújabbal nem működik, lefagy stb. de ha felrakom cd-s drivert, akkor tökéletes...

2021. jan. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha a szoftverben van automatikus frissítés, akkor azt kapcsold ki
2021. jan. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#5

Nem kaptam mellé CD-t, mikor megvettem, de megpróbálom régebbi driverrel. :/ Köszönöm. ^^


#6

Köszönöm neked is. ^^

2021. jan. 15. 20:22
 8/8 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam a régi driverrel, de még mindig nem működik. :(
2021. jan. 16. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!