Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehet nem ide illik, de hogy...

Lehet nem ide illik, de hogy tudnám bekamerázni a szobám naponta 4-5 órára a legegyszerűbben?

Figyelt kérdés

Valami egyszerű módszer kéne, akár a telefonom is jó, csak nem tudom képes e ennyi ideig rögzíteni és eltárolni azt. Ne nevessetek ki nagyon laikus vagyok a témában... esetleg ha beüzemelem a gépem feltudnám vele venni? Vagy valami olcsó kamerát tudtok ajánlani?

Igazából az a helyzet hogy valaki a családból kutakodik a szobámban amikor dolgozok, szeretném elsősorban megtudni ki az. Elvitt dolgokat, ahol a rámnézve leggázabb dolgokat tartom... és igen volt ott óvszertől kezdve minden..



2021. jan. 15. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Az nem jutott eszedbe, hogy megkérdezd?
2021. jan. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem fogom megkérdezni ki visz el rendszeresena cigimből, meg gumikat és egyéb dolgokat... nem tudják hogy cigizem, csak az az egy személy... de nem tudom ki az..
2021. jan. 15. 17:34
 3/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk rábaszott mert több cigit úgysem veszek már...
2021. jan. 15. 17:35
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a durva hogy szerintem pl ma akkor járt a szobámban mikor aludtam, emlékszem is hogy hallottam v.mit, de nem foglalkoztam vele azt hittem kintről jön... elég mélyen tudok aludni😅
2021. jan. 15. 17:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne úgy kérdezz rá, hogy "ki viszi el a cigimet?" Hanem hogy ki viszi el a cuccaidat
2021. jan. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 nhzzhnnhzzhn ***** válasza:
Szia igen van rá megoldás.Több app is van amivel egy telefon kameráját tudod továbbítani. Itt egy videó: https://www.youtube.com/watch?v=YntmlWeWsAo
2021. márc. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!