Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért tűnik el folyamatosan a...

Miért tűnik el folyamatosan a hely a C meghajtóról?

Figyelt kérdés

Bocsi, ha hülye a kérdés, csak nem értek annyira ezekhez a dolgokhoz.


Eddig a C meghajtómon volt 171 Gb szabad hely, valamelyik nap már csak 168 lett. Ma néztem 168 volt aztán nem sokkal utána hirtelen 157 lett, most megint megnéztem és 163 van jelenleg.


Ez mitől van? Semmit nem töltöttem le, stb., csak szimplán neteztem.


Illetve meg lehet nézni, hogy mi foglal le magának helyet, vagy legutóbb mi foglalt?



2021. jan. 16. 00:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Mert amikor használod a programokat, működés közben is felhasználja a helyet.

C-re jobb klikk. Tulajdonságokra kattints. Lemezkarbantartó. Kiszámítja a felszabadítható fölösleges fájlokat. Törlés ok. Újraindít.

2021. jan. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. Nézz körül, ellenőrizd, hogy a fentiek mellett hátha véletlenül letöltöttél közben valamilyen anyagot.


Amikor megjelenik a lemezkarbantartó, akkor a baloldalon lévő listán legyen pipa mindenütt.


Nézd meg a kukát, van-e benne valami. Ha van, és nem akarod megőrizni, töröld.

2021. jan. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Lomtár mindig ki van ürítve, a lemezkarbantartó pedig csak 1-2 megát törölt le.
2021. jan. 16. 00:19
 4/9 anonim ***** válasza:
15%

Nekem is ez van a droidos telómmal.


Felrakom. 4gb tárhely. 4 perc múlva: mindmeghalunk 3 mb tárhely maradt. Sajnos.


Ezért töröltem az androidot.

2021. jan. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A Windóz terjeszkedik. Elsősorban a frissítések foglalják a helyet, de ha azokat (nagyon helyesen) letiltod, akkor is egyre több helyet foglal. Hogy miért, azt senki nem tudja.
2021. jan. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha egy kis tárhelyet szeretnél ki csikarni tudok neked mondani pár dolgot

1. nyomd le egyszerre a windows+g gombot majd oda írd be hogy %temp% mindent amit ott van törölj még amihez rendszergazdai engedélyt kér. Amit nem tudsz azt hadjad. Aztán megint Windows+g most simán temp és ugyanúgy ahogy az előbb. Majd üritsd ki a lomtart

2021. jan. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Amúgy ma bekapcsoltam a gépet és 171 van jelenleg. Ki érti ezt? :D

Pedig még jött egy frissítés és le is frissítettem és úgy se foglalt többet.


Amúgy nincs helyhiányom, csak zavar, hogy ha egyszer 171 van akkor minek megy lejjebb?

2021. jan. 16. 12:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Pl. a lapozófájl változtatja a méretét.
2021. jan. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

megelpő hízást tud produkálni at is ha be van állítva a rendszervisszaállítás.

egy-egy visszaállítási pont rendszertől függöen 1-2 giga is tud lenni. sok kicsi sokra megy alapon pár ilyen és egyből elszaladt 10-20-30 giga

2021. jan. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!