Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Macbook Air-ről szeretnék...

Macbook Air-ről szeretnék képeket tenni pendrivera vagy valahogy átimportálni egy Dell laptopra. Ez hogyan lenne a legegyszerűbben lehetséges?

Figyelt kérdés

Nagyon sok kép gyűlt össze viszont semmit nem találtam ezzel kapcsolatban a neten én nem értek hozzá mert viszonylag új a macbookom és sajnos egyelőre nem értek még pár dologhoz vele kapcsolatban.. 😕

Előre is köszi a segítséget 😊



2021. jan. 17. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Pendrive-ra Mac-en ugyanúgy másolhatsz, mint Windows-on.


Bedugod a pendrive-ot, megjelenik a kezelőben (nem tudom pontosan a nevét de megtalálod)


A képeket pedig egy egyszerű másolás-beillesztéssel rápakolod.

2021. jan. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

ugyanaz mint windowson.

A Finder a fájlkezelő.

a Dock-on bal alul van.

nyitsz két ablakot, az egyikben a pendrivet látod, a másikban meg a képek mappát tallózd meg, kijelölöd a képeket és áthúzod egérrel.


Ha a képek a Fotók appban vannak az más tészta.

2021. jan. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos a Fotók-ban is vannak. Esetleg abban is tudna valaki segíteni azt hogyan kell?
2021. jan. 20. 10:50
 4/5 anonim ***** válasza:

abban két megoldás van:

- magát a fotókönyvtárat másolod át. Ez egy marhanagy fájl amiben az összes kép egyben ott van. Viszont ezt csak a Mac-es Fotók appal lehet megnyitni.

- Exportálod az összes képet, amik aztán az általad megadott mappában lesznek egyenként.

Az összes fotónál jelöld ki az összes fotót és fent valamelyik menüpontban megtalálod az exportálás (most nem vagyok a gép előtt, nem tom hol van pontosan :D)

2021. jan. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A pendriveot exFAT-ra formázd!
2021. jan. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!