Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 33 évesen még lehetséges...

33 évesen még lehetséges elhelyezkedni junior szoftverfejlesztőként (harmadéves levelezős mérnökinfós hallgatóként)? Kell ennyi idősen valaki cégeknek, ha még csak juniorként tudna kezdeni?

Figyelt kérdés

2021. jan. 18. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg sehogy sem lehet. Mindenhova seniort keresnek csak. Az meg nem esik le nekik, hogy ha nem foglalkoztatnak juniort, nem lesz több senior se.
2021. jan. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én még 56 évesről is tudok, aki juniorként kezdett. Alapvetően ha nem zavar, hogy huszonévesek lesznek feletted, akkor más akadálya nincs.
2021. jan. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi. Engem speciel nem zavar, ha fiatalabb a főnök..legyen jófej, ez a lényeg.


#1 -es hát jah, ha nem biztosítják a junior utánpótlást, tényleg nem lesz több senior, és mehet a sakkozás még lélegző seniorokért, ásva ezzel az IT sírját.

2021. jan. 18. 23:40
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A nagy gond az, hogy levelezős vagy, így pedig nem tudsz diákmunkát vállalni (nappalisokkal szemben hátrányba kerülsz, de pl. bootcampesnél/magától tanulónál meg jobb vagy).
2021. jan. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 -es hát jah, levelezősként esélytelen a diákmunka sajnos. De azért nem adom fel, illetve ha más nem, külföld..ott nagyobb a verseny tudom, de ott kevésbé számít ez a kor dolog (bár ez lehet itthon sem mérvadó, ezt nem tudom), és nyitottabbak a munkaadók (saját tapasztalat). Egyébként pár hete lettem 31, még nem 33 vagyok, bár talán ez túl sokat nem számít már.
2021. jan. 19. 12:50
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazából annak örülnék még, ha olyan is látná és írna véleményt, tapasztalatot, aki konkrétan döntéshozó, hogy kit vegyenek fel a céghez - ha van ilyen, kérem ne tartsa magában. ;)
2021. jan. 19. 12:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!