Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ezt valahogy visszalehet...

Ezt valahogy visszalehet állítani az eredetire?

Figyelt kérdés
Az történt hogy nagymámnál kellett házit csinálnom mert az én gépemen nem működött a Power point. De mivel nem tudom a jelszót a Teamsemhez és a Googlevel adattam meg, így bejelentkeztem a fiokommal és valszeg szinkronizáltam (?) véletlenül vele vagy nem tudom, sajnos nagyon buta vagyok hozzá. A lényeg hogy most hogy hazajttem látom hogy konkrétan a nagyimek googleja jön fel, az ő konyvjelzoivel meg mindennel. Nekem is minden el volt mentve, de azok sehol nincsenek és eleve ezeket hozzá be ha a saját fiokommal vagyok ÉS akkor is ha kijelentkezek és nem értem miért. Van esély rá hogy vissza állítsam az eredeti fiókomat úgy ahogy kinézetét és azzal ami rajta volt? Mostmár ha kijelentkeztem is ez jön be, és nagyon félek hogy mindenem odaveszett. Nem értek hozzá, ha kikapcsolom a szinkronizálàst a fiokomon akkor még csak egy üres google oldalt hozz be vagy nem automatikusan kilep. Félek hogy nagyon durva elrontottam csak nem tudom hogyan és hogy állíthatnam vissza 😔

2021. jan. 18. 21:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!