Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Meghibásodott ps4 miatt újat...

Meghibásodott ps4 miatt újat kell vennem, de mivel nem tudtam kijelentkezni az accountombol a rossz konzolon, az újba ha bejelentkezek, tudok majd mindent ugyan úgy használni?

Figyelt kérdés
Járt már így valaki

2021. jan. 21. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Igen
2021. jan. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


"Jelentkező problémák újabb/másik PS4 vásárlásnál


Csak akkor lehet primaryként, elsődlegesként aktiválni a PS4 et, ha a régin deaktiváltad vagy úgy migráltad, hogy arról az accountról indítottad a migrációt, ahol elsődlegesként volt a gép. Amennyiben nem így cselekszel az új gép kiírja, hogy hiába akarod aktiválni az accountodat, egy régin be van állítva elsődlegesként. Egyik megoldás, hogy a régin deaktiválod, ez a legegyszerűbb. Ha ez nem lehetséges, mert tönkrement, eladtad, akármi, akkor a Sony oldalán itt tudod deaktiválni fél évente egyszer (!) az összes gépedet ami valaha az accountodhoz volt kötve. Az “account” menü “media and devices” menüpontjában lehet ezt megtenni. Sok helyről hallani, hogy akárhányszor meg lehet csinálni a ki be aktiválásokat primary szinten, igen, addig, míg nincs az, hogy a primary gép elérhetetlenné válik. Szóval a fél éves deaktiválás lehetőségét ésszel játszuk ki. Ha ez sem segít, lehet levelezni a supporttal."


Ez a sony oldala, itt tudsz bejelentkezni és deaktiválni a régi gépet:


[link]

2021. jan. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a segitseget!!! :)
2021. jan. 21. 14:37
 4/7 A kérdező kommentje:
Meg annyit szeretnek kerdezni, most hogy deaktivaltam telefonrol, mert a regi konzol kuka, az ujrol tudom majd a konzol menujebol aktivalni elsodlegesnek?
2021. jan. 21. 14:43
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen.


"Csak akkor lehet primaryként, elsődlegesként aktiválni a PS4 et, ha a régin deaktiváltad vagy úgy migráltad, hogy arról az accountról indítottad a migrációt, ahol elsődlegesként volt a gép. "

2021. jan. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kuka? Ha tényleg ki akarod dobni inkább küldd el nekem.
2021. jan. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ezer hála, vLahogy ereztem hogy nem csak siman bejelntkezem az ujon es ennyi, de a lenyeg hogy innen már csak az új konzolon kell beallitanom hogy az legyen a first.


Képteletesen kuka, megy szervizbe :)

2021. jan. 21. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!