Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám visszatenni a...

Hogyan tudnám visszatenni a laptop billentyűzetéről leesett gombot?

Figyelt kérdés
Voltak billentyűk a gépemen, amiket nagyon nehezen lehetett lenyomni, ezért utána néztem youtube-on, mit tudnék vele kezdeni. Találtam is videót, amiben megmutatta, hogyan lehet levenni, és visszarakni a gombokat. Meg is csináltam, kitakarítottam, és máris jobb lett. Viszont a "g" billentyűt akárhogy próbáltam, nem tudtam visszarakni. Levettem a "w"-t, hogy megnézzem jól van-e összerakva. Jól volt. De még mindig nem tudtam visszatenni. Megpróbáltam a "w"-t berakni a "g" helyére, és sikerült. De fordítva nem. Átnéztem ezerszer, nincsen semmi eltörve, eldeformálódva. Egyszerűen a "g" nem akar bekattanni a helyére. Valakinek van ötlete, hogy miért?

2021. jan. 22. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Erősebben kell próbálni, más lehetőség nincs
2021. jan. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kenlord válasza:
Csak egy kis tecnocol kell és kész
2021. jan. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az lenne a kérdésem még, hogy esetleg azt a műanyag kis kapcsot (key retainer) magyarul nem tudom mi a neve, be tudnám valahol szerezni Magyarországon? Gondolom nem lenne drága, és megérné megpróbálni, hogy azt kicserélem.
2021. jan. 25. 22:07
 4/4 kenlord válasza:
Hát szerintem biztos lehet kapni pl. Media markt-ban, vagy ilyen gépes szaküzletekben. De akár remdelhetsz is amazonról, vagy ebay-ről
2021. jan. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!