Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Xbox Party nem hallom őket,miért?

Xbox Party nem hallom őket,miért?

Figyelt kérdés

Xbox on játszok fejhallgatóval ,ők hallanak engem én is hallom őket de stream felületen twitch nem hallani őket ,"nézők "miért nem hallják azt hol kell beállítani?

Mert én hallom őket,mindenhol maxon van a party hangerő twitchen is és az adio music ban is

Segitseeeeg,köszönöm!



2021. jan. 22. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
A hangbeallitasokban a chat mixert állítsd középre és akkor a játék és a party is ugyanolyan hangosan szól majd
2021. jan. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én úgy használom hogy egyel visszább van a maximumtól ,mert ugye ha 100%ban a veszédre húzom akkor a játék hangja nem is lesz

Most még nincs alkalmam mipróbálni az ötleted ,ezért megkérdezem,hogy ha majdnem maxon nem hallani őket akkor ha középen lesz működni fog?:)

2021. jan. 23. 11:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de egy próbát megér. Másik, hogy nézd meg nincsenek e lemuteolva a partyban a többiek. Illetve azt is hogy a beállításokban jó voice chat outputot adtál e meg
2021. jan. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Minden jól van beállítva ,hisz én gallom őket :D

Csak élő adásban ,akik a streamet nézik ,na ők nem hallják ,engem viszint hallanak

2021. jan. 23. 15:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Twitchen a voice chat vagy party members vagy mi a neve cuccot húzd fel maxra
2021. jan. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az is 100on van :D
2021. jan. 23. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!