Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Új össze rakott számítógép...

Kribeg kérdése:

Új össze rakott számítógép nem ad képes és újra indítja magát többször, ha bekapcsolva marad. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Építettem egy számítógépet amiben megtalálható:

H410M-HVS alaplap

Intel core i5 10400F proci

Hyperx 3000mhz ram

Nvidia gtx 950 vagy 970 (ez nem új de a régi gépembe mind a kettő működött)

Chieftec 350-700w GPS-700A8

Sandisk 240Gb ssd

Ezzel az a gondom amiért lecseréltem a régi gépem mert ott is az volt a gond hogy egy időben lefagyott makd már nem adott képet. Az új géppel os ez a gond ventik pörögnek, minden megy látszólag és kép nincs aztán ha várok kicsit újra indul a gép és továbbra sincs semmi... Mi okozhatja a problémát? Először tápra gyanakodtam és kicseréltem másra egy Zalman ZM500-GSII-re de azzal is ugyanez. Mind a két videókarival ez van. Bios elemet kiszedtem vissza raktam nem oldotta meg a gondot.



2021. jan. 25. 15:18
 1/5 A kérdező kommentje:
UI.: Még a biost se látom és azt se mutatja sehol. Próbáltam már hdmi, és mindenféle kábellel úgyhogy nem az a baj.
2021. jan. 25. 15:19
 2/5 anonim ***** válasza:

Elég alap dolgok, de:

-hdmi/dp/ vmilyen kábel csere

-monitor csere


De ha nem, akkor én ram hibára tippelnék. Próbálgasd össze vissza, csak az egyik slotba, csak az egyik ramot stb..

2021. jan. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Megkérdezném hogy biztosan nem a monitorral van-e baj de valszeg nem.

Amúgy az a legvalószínűbb, hogy 2 kábelt az építés során összecseréltél, ez elég gyakran előfordul. Látatlanban sajnos nem tudom megmondani hogy melyikeket.

2021. jan. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
1db 8gb hyperx 3000mhz ram van benne cserélgettem a slotokat. A monitorral nincs baj használom nintendo switchez semmi baja.
2021. jan. 25. 15:38
 5/5 anonim ***** válasza:

A régi géped sem adott képet egyik kártyával sem, és az új sem ad?

Arra esetleg nem gondoltál, hogy meghalt mindkét videokártya?

Ha minden mást kizártál, ez az egyetlen értelmes magyarázat szerintem.

2021. jan. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!