Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Létrehoztam egy mappát,...

Létrehoztam egy mappát, tettem bele képet, aztán CTRL+Z és eltűnt minden. Hogy lehet visszahozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A cím nagyjából leírja a problémát.

Win10 alatt C/User/User/Képek mappában létrehoztam egymappát, amibe raktam kb 10 képet, de valamit félre nyomtam, vágtam, hogy a CTRL+Z-vel vissza lehet vonni, de többször nyomtam meg, mint kellett volna. Jelenleg 4 órája Wondershare Data Recoveryvel hozom vissza a régi képeket, mindent visszahoz, kivéve azt a 10et amit keresek. Régebb segített ez a progi, most nem akaródzik.

A másik, hogy ezt telóról helyeztem át fel kábelen, a telón még nem próbáltam ilyen visszafejtést, de még nem is tudom, mert még dolgozik a progi. Nem tudom, hogy telón lehetséges-e. Mivel az volt, hogy CTRL+X-el kivágtam a telóról és tettem át gépre (ahonnan elszállt), viszont ha így teszed át telóról, akkor onnan automatice törlődik és nem kerül át kukába vagy ilyesmi. Szóval egyelőre úgy néz ki, hogy elszállt mint a győzelmi zászló.

Van erre megoldás? :(


(CTRL+SHIFT+Z nem segített, ja és még volt olyan a fájlkezelőben felül, ahol a visszavonás, hogy "Újra", de hiába nyomtam rá, majd a kis "újra" nyílra, akkor sem történt semmi. Illetve bedobott egy "Új mappa" nevű új mappát, de üresen. (Előtte az új mappa neve kirándulás volt))



2021. jan. 26. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem sikerülne, akkor próbáld meg a Glary Utilities 5-öt.
2021. jan. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Visszarakta oda ahonnan áthelyrztef
2021. jan. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#1 vagyok:


Lényegében a telód hülyesége szívatott meg!


Ez egy értelmetlen másolás-védelem, a forrás-fájlt automatikusan törli.


A gépre viszont vágólapon érkezett, és annak nem marad visszaállítható nyoma törlés után. Sajnos "ez van".

2021. jan. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

:( koszi! Igen ugy van ahogy irtatok, vagolaprol, masolaskent erkezett, de ctrl+z-vel nem helyezte vissza a telora, tehat ugye a teljes folyamatot nem csinalta.

Sajnos nem talaltam meg egyelore, amit 1-es javasolt megprobalom.


Viszont telon egy ilyen hasonlo appal visszahozta a kepeket, de nagyon tomoritett verzioban csak, fenyevekkel kisebb felbontasban. Emlekbe jo 😅

A vicces az az, hogy az osszes letoltott memet meg mindent visszahozott 2 ilyen app is kb 8k minosegben (tulzas), de amit en fotoztam azt meg pixelesen 20x kisebben :D...


Koszi az infokat :)

2021. jan. 28. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!