Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha valakinek a laptopját...

Ha valakinek a laptopját használom és az ő fiókjában vagyok belépve de a Google Chrome ki vagyok jelentkezve és vendégként használom a keresőt ő láthatja az előzményeket vagy más eszközrol hogy mit csinálok?

Figyelt kérdés
2021. jan. 27. 15:37
 1/1 anonim ***** válasza:

van rá lehetőség, de kizárnám.

pl ha a háttérben rögzíti a képernyőt, vagy fut valamilyen távelérési cucc, amivel lekérheti a képernyőt, akkor megoldható. de nem hiszem, hogy ilyennel foglalkozna bárki is, ha kölcsönadja a személyes laptopját..de lehetséges.


üzletiben szintén nem hinném, hiszen ott az alkalmazottak személyiségi jogait nem lehet így sérteni. az durva bünti lenne, ha kiderülne, hogy figyelik az alkalmazottak képernyőjét, adatforgalmát.'


a privát böngészés jó esetben mentesít a legtöbb gondtól. a letöltött fájlok viszont letöltve maradnak, illetve a jelszavaidat ne mentesd el, ne nyomj a megjegyzésre véletlenül!

ennyi.


magát az internetforgalmat pedig https-en szerintem nem tudja figyelni. talán csak a meglátogatott oldalakat.

2021. jan. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!