Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » XBox Classic lemez-íráshoz...

XBox Classic lemez-íráshoz ért valaki?

Figyelt kérdés

Kaptam ajándékba egy retro xbox classicot, egy rakás írott játékkal. A lányomnak nagyon bejön, és szeretne hozzá még játékot. Próbálkoztam már sokféleképp, de nem sikerült rájönnöm hogy honnan és mit kellene letöltenem, és azt mivel és hogyan kellene megírnom hogy vigye a gép.


Volt ugyan a gyakorin már erre vonatkozó kérdés, de attól nem lettem okosabb.

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerde..


Tud valaki segíteni?


2021. febr. 3. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha tudsz angolul, vagy Google fordítót használva keress rá a témákra, szakszavakra, hátha lesz egy lépésenkénti útmutató, fórum, bármi.
2021. febr. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
imgburn
2021. febr. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1-nek:


Hidd el hogy számtalan keresési megközelítéssel próbálkoztam.


A probléma ezzel, hogy egymás után 3! vírust takarítottam ki a gépről a rohadék, vírusterjesztő oldalak miatt, és egymás után derült ki hogy csak reklámokat nyitogatnak az oldalak, de érdemlegest nem adnak. Ez valszeg népszerű keresés.


#2-nek:


Igazából nem a megírás lenne a fő probléma, hanem az hogy honnan tudnék írni valót szerezni. Bocs hogy nem fogalmazok egyértelműbben. Ha megtenném, a moderátorok törölnék a kérdésem.

2021. febr. 3. 15:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Pedig a program pont erre való
2021. febr. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!