Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Giphyn hogy lehet úgy gifet...

Giphyn hogy lehet úgy gifet létrehozni, hogy a messengeres gif kereső bedobja?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Hiába írok tageket satöbbi, nem dobja be a messengeres gif kereső, pedig van csomó magyar gif, szóval valahogy meg lehet csinalni, hogy úgy is rá lehessen nyomni. Hogy kell?



2021. febr. 5. 22:42
 1/4 KmsRys ***** válasza:
Lehet időbe telik, míg a messenger gif keresőjébe is bekerül.
2021. febr. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van amit mar 1,5-1 eve hoztam letre es meg semmi :( (koztuk olyan aminek jellegzetes a tagje, tehat egybol bedobna, ha hagyna)
2021. febr. 6. 07:42
 3/4 KmsRys ***** válasza:
Érdekes, én tudok valakit, aki feltöltött oda, de az övé megtalálható a messenger gif keresőjében is. Bár annak is jellegzetes tagjei vannak, mégis a 3. gif, amit bead arra a szóra.
2021. febr. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hat en nem ertem bakter. Meg giphy oldalan a kereso meg azt se hozza be, ami nem enyem, de mase a messengerben megjelenik, hanem konkretan van egyezes, de az amit a messenger behoz, a giphy keresoje parat nem es persze enyemet sem az a kereso sem. Kiegek. Es semmi plusz beallitast nem talaltam amivel aktivalni kene ott v barmi.
2021. febr. 7. 14:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!