Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptopom van,egy hónapja...

Laptopom van,egy hónapja föllépett egy problémám a számítógép betöltése után.mikor előhivok egy böngészőt akkor az megjelenik,de mihelyt lekérnék valamit,abban a pillanatban lefagy a gép.Mi lehet az ok????

Figyelt kérdés

#gép lefagyás #várakozás hosszú percekig #gép beindulás után már nem áll le #internetés ruter probléma nincs #A gépen tárolt(képek,dokumentek)bármikor jönnek #csak a nettel kapcsolatos alkalmazások fagyasztanak le gépet.
2021. febr. 15. 10:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát nekem pl a Google Chrome-nál nem működött a gép. Azt hiszem,nagyon sok memóriát használ, és azt nem bírta a gépem. Tehát próbálj meg valami egyszerűbbet, például én most Operát használok, néha Avast Browsert, tehát így ezt a kettőt váltogatva; korábban az Avast volt jobb, most nekem az Opera jobban bejön. Ha meg valami olyat szeretnék, pl egy olyan játékot elindítani, amit tudom, hogy pl korábban futott Firefox-on, akkor szal letöltöm, de azt utána mindig kitörlöm, mert nem kell, meg nemtom, valamiért állandóan belemászik valami bug elvileg, tehát alapból is törölni kell. Tehát most nekem az Opera a legjobb; és ha valamiért vacakol, olyankor megyek át az Avast browserre. Nagyon ritkán leszerem a Mozillát, megnézem, hátha tudja, amit a másik két böngésző nem, de szóval nem használom semmire, meg belemászik mindig bug, vagy nemtom, és akkor tehát azt mindig törölni szoktam, az se tud többet, vagy lehet, hogy néha több tekintetben talán nem is tud olyan sokat, mint másik. Tehát én azt javaslom, hogy próbáld meg Operát rárakni a gépre. Pl a Chrome az tök jó, ha fut, de egy idő után nekem se töltötte be az oldikat; itt valahol olvastam, hogy úgymond "zabálja a memóriát", tehát ebből a szempontból nem olyan jó; de tehát lehet , hogy azért , mert olyan sok funkciója van neki; de tehát szóval valszeg nem bírja a géped, akkor másikat kell fölrakni, ami könnyebben fut a gépen.
2021. márc. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!