Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol tudom kikapcsolni az...

Hol tudom kikapcsolni az adblock-ot laptopon?

Figyelt kérdés
Van egy-két filmes weboldal (teljesen biztonságos), amin ez miatt nem indul el a film, de hiába keresem, nem találom, hogy hol tudnám kikapcsolni. Tudtommal nincs ilyen program telepítve se, úgyhogy végképp nem értem, hogy lehet bekapcsolva.😅 A válaszokat előre is köszönöm!
2021. febr. 27. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Az oldalak tévesen hiszik azt, nem a te hibád, az oldalé.
2021. febr. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

normál esetben az eszköztéradon ott van az ikonja. jobb felül. ha nincs, akkor rakd ki testreszabás menüben.


aztán rákattintasz és kikapcsolhatod az adblockot az adott oldalra vonatkoztatva.


illegális filmezéshez amúgy torrentet javaslom. HD, normál minőség, választhatsz hangsávot, feliratsávot, stb... torrentstream progival meg streamelheted is a videofájlokat. ezeket a reklámmal telebaxós oldalakat jó nagy ívben kerülném.

2021. febr. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!