Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Online hol tudok szövegbuborék...

Online hol tudok szövegbuborékot tenni a képre?

Figyelt kérdés
Képregényhez kell. Telefonos alkalmazást már letöltöttem, jó is... lenne, ha a kép utána nem lenne rosszabb minőségű valamiért. Nem olyan éles. Gépen lenne jó valami program, de nem tudom, hol találok ilyet. Mielőtt írná valaki, hogy Google a barátom, már rákerestem, de semmi. Vagyis semmi hasznos.
2021. febr. 28. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt még painttel is meg lehet csinálni..
2021. febr. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Paint 3d-m van. Abban nem találtam ilyet.
2021. febr. 28. 13:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Még abban is van.
2021. febr. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mégis hol? Az egészet átnéztem már, de 3d pillangón és csigán kívül semmit nem találtam.
2021. febr. 28. 13:14
 5/7 A kérdező kommentje:
Remélem, nem a 2d alakzatokra gondolsz. Mert azokat megtaláltam, csak azok nem szövegbuborékok.
2021. febr. 28. 13:17
 6/7 elistvan ***** válasza:
Rengeteg online képszerkesztő van, pl pixlr.com. Az egyszerű szerkesztőt válasaztva a shapes-nél ott lesz a szövegbuborék.
2021. febr. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 tabaki ***** válasza:

Ajánlanám az Inkscape vektorgrafikus szerkesztőt, de tudomásom szerint abba nincs ilyesmi készen beleépítve, te meg a fentiek alapján ítélve, sajnos viszolyogsz a munkától. Ha mégsem annyira, itt a linkje, kitűnő szoftver:

[link]

Felemás megoldásként megteheted, hogy a neten keresel SVG-buborékokat, és azokat használod a programban:

[link]


Az online használható Gravit Designer hasonló, de szintén tőled várja a buborékszerkesztéssel járó minimális fáradságot (mellesleg a free változat is regisztrációt kíván, ami nekem személy szerint nem rokonszenves, de lehet, hogy neked mindegy):

[link]


A következő program elvileg éppen a képregények körüli ügyeskedést célozza, de szerintem az egyszerűsége ellenére sem igazán kényelmes. Ettől még lehet, hogy neked pont bejön:

[link]

2021. febr. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!