Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Honnan/hogyan tudom letölteni...

Honnan/hogyan tudom letölteni és telepíteni a Varázslatos emberi test című magyar pc játékot Windows 10-re? Lehetséges egyáltalán?

Figyelt kérdés

2021. márc. 1. 13:39
 1/5 anonim válasza:

Íme a játék:


[link]

2021. ápr. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ. Felcsillant a szemem, mikor megláttam, hogy jött rá válasz és mégjobban, mikor láttam, hogy van link is, de sajnos, mikor rákattintottam a letöltés gombra, azt írta: "Az oldal nem található"

De azért köszi.

2021. ápr. 14. 12:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Ncoreon fent van. Le is tölöttem. 765MB-os cd kép.

Ha küldesz privátban egy email címet, megosztom veled.

2021. ápr. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem gondoltam volna, hogy ekkora az érdeklődés utána (ma pl. ketten is), de mindenkinek elküldtem aki adott email címet.

Többen akadtak olyanok is akik nem adtak email címet.

2023. márc. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Még mindig akadnak olyanok akik kérik a játékot, de nem adtak email címet... a teljesség igénye nélkül pl. a következő felhasználók:

gezukaaaaaa, csakegyember3, veszpremi linda, mviv2, cobra11bp, Babos Endréné, szitasr


Kérem, hogy ha szeretnék megkapni, küldjenek privátban (vagy tőlem akár ide is kitehetik) egy email címet. Tőlem lehet az egy egyszer használatos kamu cím is, nem gyűjtöm őket :)

febr. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!