Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan menthetem meg az...

Hogyan menthetem meg az adataimat, fájljaimat a Huawei P9 lite 2017 nevű telefonomról? Illetve, mennyibe kerülhet a javítása?

Figyelt kérdés

Évekkel ezelőtt egy Huawei P9 lite 2017 nevű telefont használtam, amit sajnos sikerült többször is nagyon elejtenem. Ez azt eredményezte, hogy a telefonom képernyője összetört, kiestek darabjai, a képernyő pedig elfolyt. Akkor, amikor már az egész képernyő (szó szerint) elfolyt, új készüléket kezdtem el használni, az adatoktól pedig, amik ezen a telefonomon voltak/vannak, elbúcsúztam.

Viszont, most felcsillant bennem a remény...

Jelenleg, amikor töltőre téve próbálom bekapcsolni a készüléket, az bekapcsol, ám képernyője kiláthatatlan, az egész fekete.

A laptopomra letöltöttem a HiSuite nevű alkalmazást, amin keresztül elérhetném az adatokat, rajta lévő fájlokat, de az összecsatlakoztatáshoz szükséges a telefon képernyőjén lévő elfogadás, engedélyezés is, így ez a módszer is kudarcot vallott.


Mennyibe kerülhet körülbelül megjavítani a készüléket?

Az adatok amelyek rajta vannak nem életbevágóan fontosak, ám kíváncsi vagyok, mik is maradtak rajta. Viszont, elsősorban emiatt szeretném megjavíttatni, ha még érdemes, hogy a későbbiekben pót telefonként tudjam majd használni.


Esetleg milyen opciók vannak még, hogy megszerezhessem a fájlokat, adatokat, információkat?



#csere #javítás #adatmentés #Huaewi P9 lite 2017 #képernyőelfolyás
2021. márc. 7. 14:31
 1/1 anonim válasza:
Talán 5 000 Ft tól 22 000 Ft ig is terjedhet az ára. De ha elviszed a Fristphone üzletbe, ott kB. 8 000 ért csinálják meg.
2021. ápr. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!