Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lecsukott notebook tud működni...

Lecsukott notebook tud működni 2 külső monitorral gond nélkül?

Figyelt kérdés

Beállítom ,hogy csak kivetítő.


Illetve azt is, hogy tápellátás alatt ne történjen semmi a fedél elcsukásakor.


Lehet gond? Buggolhat a Windows vagy elvileg gond nélkül mennie kellene?


2021. márc. 7. 21:17
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
A bug egy g.
2021. márc. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Rendesen működni fog. A fedél csak egy kapcsoló ami jelez az operációs rendszernek, semmi mást nem csinál.
2021. márc. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ugyan beállítottad, hogy ne csináljon semmit a fedél lecsukásakor, de ellenőrizd, hogy abban az energiasémában van-e!
2021. márc. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nem szív a billentyűzet felől levegőt (igen, van olyan ökör gyártó aki ezt meglépte), akkor nincs baj, menni fog.
2021. márc. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Értem. Arra gondoltam csak, hogy megfelelően kezel-e két monitort és mindkettőnek lesz-e képe a "csak kivetítő címszó alatt". vagy lesz akkor valami bug.
2021. márc. 7. 22:06
 6/10 anonim ***** válasza:

Józan paraszti ésszel nézve a "kivetívő" alatt a HDMI/VGA/stb. csatlakozóra dugott dolgokat kell érteni. De azt is tudjuk, hogy nem minden a logika szerint lett eldöntve, legalábbis nem a mi szemszögünkből. Főleg, ha ms.


Viszont ha két csatlakozó van rajta, egy VGA és egy HDMI, akkor nem elképzelhetetlen, hogy nem fogja bírni a videókártya.

A windowsnak bírnia kéne, kivéve, ha valami kókányoltan van megcsinálva a hardvergyártó részéről, de nem hiszem.

2021. márc. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

"Főleg, ha ms."


Dokkolóval lenne megoldva. A dokkoló 100% működő képes. Egyébként 4GB-s videókártya és i7. Szóval bírni szerintem bírni fogja tutira itt csak a Windows a kérdés, hogy a "csak kivetítő" tud-e kezelni 2 monitort egyszerre vagy netán bug lesz.

2021. márc. 7. 22:37
 8/10 anonim ***** válasza:

#6 vagyok,


dokkolóval még nem volt dolgom.


Videókártya szempontjából azért van kétségem, mert nem biztos, hogy egy notebookba való darab tud kezelni három monitort. Gondolom, hogy nem szokás túlextrázni a laptop/notebookokba való dolgokat, és lehet hogy szimplán nem fogja tudni, hogy mi az a harmadik monitor.


De ismétlem, nem látom át a teljes működést és a kommunikációt, sőt...


Egy próba mindenesetre a legegyszerűbb.

2021. márc. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

A dokkoló egyébként saját maga alkotja meg a képet és a processzort használja. Szóval nem úgy funkcionál mint egy videókártya. (Elvileg)


De mindenképpen ki fogom próbálni.

2021. márc. 7. 23:08
 10/10 anonim ***** válasza:
Én az irodában így szoktam használni, nem volt még gond.
2021. márc. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!