Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a probléma az alaplap...

Mi lehet a probléma az alaplap a monitor vagy a merevlemez ,táp ? Pár másodpercre van kép aztán megint nincs.

Figyelt kérdés
Nemrég áltbe a probléma játék közben elment a kèp villogott párat aztán helo nos monitorra gyanakodtam kábel csere stb de semmi változás felvillant pár másodpercre aztán megint nincs kép ki próbáltam az alaplapi integrált vga-n ott is ugyan ez csak most annyi a változás hogy ki írja mivan a gèpembe valaki tud segíteni? Előre is köszi

2021. márc. 10. 09:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel az alaplapi vga-nál kiírja a configodat, gondolom olyankor nem megy el a kép, tehát nem a monitor a hibás. Meg ezt egyszerűen meg lehet nézni, rákötöd a TV-re, (vagy hasonló alternatívák), ha azzal is szaggat, akkor a monitorral nem lehet probléma. Ellenőrizd, hogy a tápkábelek rendesen vannak-e bedugva, esetleg nézz utána, hogy hány wattot fogyaszthat a configod összegészében, és úgy már okosabb leszel, hogy elég Wattot szolgáltat-e a táp. Persze ez a tápnak a minőségétől is függ, hogy valójában mennyi áramot ad le. Nekem is hasonló problémám volt, annyi különbséggel, hogy a képem kb. percenként ment el, vagy szaggatott egy nagyot. Ott a probléma az alaplapommal volt, mert meg volt repedve, elvittem szervizbe, megnyomkodta pár helyen a faszi(óvatosan!)az alaplapot, és tökéletesen működött, azóta is ezt használom.
2021. márc. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Másik monitorral is van a gond?
2021. márc. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!