Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem lehet máshogy...

Miért nem lehet máshogy megváltoztatni a jelszót?

Figyelt kérdés
A régi Facebook profilomba próbálok bejelentkezni, de nem sikerül mert nem emlékszem a jelszavamra. Megvan adva egy telefonszám, de az már egy régi ami már meg sincsen. A telefonszámot megvaltoztatni nem lehet, e-mailben sem küldenek semmit. Mi a teendő? Mit lehet tenni hogy be tudjak jelentkezni? Köszi a válaszokat. :D

2021. márc. 13. 20:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Az adatváltozást neked kötelességed kezelni, átírni. Írj a facebook supportoknak, mailban h h nem megy jelszó?
2021. márc. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Argloss ***** válasza:

Ilyen módon tudsz még próbálkozni:

[link]

2021. márc. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hát igazából egy olyan profilba próbálnék bejelentkezni amibe már kb. 4 éve nem voltam bent.

Az e-mailt tudom, a jelszót nem. Amikor rá megyek hogy új jelszót akarok csinálni akkor csak a rég megadott mára már nem létező telefonszámra tud SMS-t küldeni :(

2021. márc. 13. 22:31
 4/10 Argloss ***** válasza:

Elfelejtett jelszónál az email-t is be lehet írni, attól függetlenül, hogy a beviteli mezőben telefonszámot ír csak:

[link]

2021. márc. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen beírom az e-mailt, de csak az van kint hogy SMS küldése és a telefonszám! Alatta meg hogy jelszó megadása amit ugye nem tudok.
2021. márc. 14. 09:47
 6/10 anonim válasza:
Nem kellett volna huncutkodni.
2021. márc. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Milyen huncutkodásról beszélsz?

Ha nem tudsz a kérdésre válaszolni akkor minek írsz ide bármit?

2021. márc. 16. 22:39
 8/10 anonim válasza:
2 account mi, ha nem huncutkodás?
2021. márc. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ez egy nagyon régi profilom. Kiváncsi vagyok régi képekre a barátaimmal stb.. amúgy sem értem miért kell egyáltalán bele szólni, hogy mit szeretnék csinálni rajta.
2021. márc. 23. 19:28
 10/10 anonim válasza:
Valószínűleg fel törték vagy vírus akár mondjuk lehet, hogy a facebook mentette az előző jelszódat.
2021. ápr. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!