Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért kapok értesítéseket, ha...

Miért kapok értesítéseket, ha a "ne zavarjanak" funkció be van kapcsolva Macbook-on?

Figyelt kérdés

Rákerestem, de mindenhol azt írják, ha bekapcsolod, hogy "ne zavarjanak" akkor nem fognak megjelenni az új értesítések, és nem lesz értesítési hang.

Ehhez képest nekem mindig van hangjelzés (igaz, a jobb felső sarokban tényleg nem úsznak be oldalról a kis ablakok, bár az kevésbé is volt zavaró).

Van, hogy filmet nézek, vagy órát hallgatok és ezért nem lehet azt, hogy lenémítom a gépet, mivel úgy a filmet/órát se hallanám ugye.

Viszont pont ilyenkor lenne jó, ha nem hallanám az értesítő hangokat.

Ráadásul mostmár kikapcsoltam az összes appnál, hogy legyen értesítés hangja, így is van.

Köszönöm előre is, ha valaki tud segíteni! :)



2021. márc. 16. 13:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!