Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha az alkalmazás...

Mit csináljak ha az alkalmazásaim leállnak?

Figyelt kérdés

Nem mindegyik, csak pl. amikor messengeren vagy instagramon akarok üzenetet küldeni egyből leállnak. Addig semmi baj nincs, tudok instagramozni is meg minden, csak amikor az üzenetekbe megyek akkor leáll. Ugyan ez van messengernél is. Mit kéne csinálnom hogy megjavuljon?

Újraindítást próbáltam. Kényszerleállítást is.



2021. márc. 23. 08:35
 1/3 anonim válasza:
nincs tele a tárhelyed? nekem hasonlóm volt csak még rosszabb mert a messet és az instát meg se tudtam nyitni:D és amikor elkezdtem törölni pár fölösleges appot akkor már működött
2021. márc. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
csak az a fura, hogy egyik pillanatról a másikra történt. Írtam valakivel aztán hirtel leállt és elkezdte kiirogatni a telo, hogy állnak le az alkalmazások. Na mindegy megpróbálom amit írtál köszönöm.
2021. márc. 23. 09:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Globális a probléma, de már találtak rá megoldást: [link]
2021. márc. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!