Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan állíthatom be, hogy...

Hogyan állíthatom be, hogy melyik irányba menjen át az egér kurzor képernyőkiterjesztés esetén az egyik képernyőről a másikra?

Figyelt kérdés

Láttam egy 2017-es kérdést ahol szóról-szóra ugyanez a probléma, de nem jutottam vele sokra, felteszem én is.

Egy laptopot és egy monitort használok, képernyőkiterjesztéssel. Akkor megy át a kurzor a monitorra, ha a laptop képernyőjéből jobbra húzom ki, a monitor esetében pedig balra kell "kihúzni a képből". Viszont ez pont ellentétes irányban van azzal, ahogy nekem kéne, mert a monitor balra van a laptopomtól, balra szeretnék "átjárást" a kijelzők között. Sokszor belezavarodom hiszen fordítva lenne a logikus, ez kellemetlen szokott lenni munka közben. A berendezés miatt nem tudom felcserélni a két eszközt az asztalon.


Be lehet ezt valahogy állítani?

(Windows 10)



2021. márc. 27. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Az asztalon jobb click, képernyő-beállítások menüt válaszd.

Ekkor megjelelennek a kijelzőid. És egyszerűen fogd meg az egérrel és tedd oda ahova szeretnéd.

2021. márc. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már sikerült is. Nagyon köszönöm:)
2021. márc. 27. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!