Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem találom ezt a...

Miért nem találom ezt a videót a youtube-on?

Figyelt kérdés

A régebbi sz.gépemre lett elküldve egy videó. A gép már tönkrement így visszaállíthatatlanok a rajta tárolt adatok.

Volt egy cirkuszi zsonglőr, vagy mutatványos. Kardokat rakott egymásra a hegyükkel a testére. Elég veszélyes mutatvány volt. A férfi tetovált volt és borotvált a feje. Csak ennyire emlékszem. Beírtam a keresőbe angolul, a kard-zsonglőr-mutatványos-cirkusz, szavakat de nem jön semmi találat.



2021. márc. 27. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg privátba rakták át a videót és egyedül csak linkel elérhető.
2021. márc. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Akkor ezt én nem fogom már megtalálni. :(
2021. márc. 28. 08:57
 3/5 anonim válasza:
100%

Nem hinném, hogy ez az. Viszont megegyezik a leírással, csak annyi nem egyezik meg vele, hogy tetovált, meg nem teljesen kopasz. Ez volt az egyetlen videó amit találtam, ahol a kard a háton van. És annyira nem régi, mert csak 2013-as

https://www.youtube.com/watch?v=pVmp1cc2Wxo

2021. márc. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#2-s!


Köszönöm szépen a választ! Valóban nem erről a videóról van szó. :)

Ott sokkal több kardot helyezett egymásra.

2021. ápr. 5. 20:40
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem a "kard a háton"-t írtam.


"Kardokat rakott egymásra a hegyükkel a testére", nem a hátára. Lehet, hogy te értetted félre. :)

2021. ápr. 8. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!