Megoldás várnék?

Figyelt kérdés
Van egy Logitech G305 wireless egerem,hozzá van ilyen kábel(USB-hez mert csak úgy működik. A napokban elkezdte az egér,hogy bedugom,kikapcsolom bekapcsolom erre működik kb 5-10másodpercet,és ennyi. Megáll a kurzor,és sehova se tudom húzni,görgetni se lehet,mondhatni,hogy konkrétan meghal az egér abban a pillanatban. Majd megint kikapcsolom és bekapcsolom szintén megtörténik ez ,és 5-10másodperc múlva megint meghal az egér. Az egér 2019. augusztus 13-án lett megvéve.(én kb február 13.-ától használom) +-ba még annyi,hogy egyszer átdugtam egy másik USB csatlakozóba akkor jó volt kb 2-3óráig..de most megint lehalt. Valaki tud rá megoldást találni?

2021. márc. 28. 19:18
 1/3 A kérdező kommentje:
Még annyit írnék ide,hogy ez a jelenség 3napja merült fel az egérrel kapcsolatosan. Várom a megoldásokat.
2021. márc. 28. 19:19
 2/3 Tarkumi ***** válasza:
Másik elemmel próbáltad? Lehet hogy lemerült.
2021. márc. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
XDDDDDDDDDD most tudtam meg hogy szét lehet szedni,és elemcsere kell belexdddd köszi a segítséget
2021. márc. 28. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!