Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan csináljak képernyőképet...

Hogyan csináljak képernyőképet Windows 10-ben? Nem azt másolja be amit szeretnék!?

Figyelt kérdés
Egy képernyő képet szeretnék elküldeni de nem illeszti be az oldal képét hanem egy szöveget, már többször próbáltam, megnyitom a wordöt, paintet, mindegyikbe egy szöveget illeszt be, pedig azon az oldalon semmi szöveg sincs.

2021. márc. 29. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Megnyomod a Win + Shift + S billentyűket, kijelölöd azt, amit el akarsz küldeni. Ilyenkor 100%, hogy a vágólapra kell másolnia.
2021. márc. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Win+printscreen egyből elmenti a képernyőképet a Képek/képernyőképek mappába.
2021. márc. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Probáltam őket nem megy. A képernyőképek mappám üres.

Amit írtál első az nem is ment. :(

2021. márc. 29. 17:30
 4/7 Szirty ***** válasza:
No és mi az a szöveg amit bemásol? :)
2021. márc. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Egy cikk amit egyszer valahonnan kimásoltam.

Igazából egy hanganyagot akarok letölteni egy könyvhöz és nem ment, azt írták az ügyfélszolgálaton hogy küldjek screenshotot, de nem az oldalt küldi el, hanem egy szöveget.

2021. márc. 29. 17:34
 6/7 anonim ***** válasza:

Képmetsző segítségével:

[link]

2021. márc. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Így már sikerült. Köszönöm!
2021. márc. 30. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!