Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit ajánlotok egy Lenovo...

Mit ajánlotok egy Lenovo Ideapad 520 laptophoz külső vinyónak? Milyen márkát? (vagy mindegy külső vinyónál?) 1TB-s kéne szerintem, vagy lehet kicsit több.

Figyelt kérdés

Csak szeretném újratenni a gépemet, mert kevés tárhely van a C-n és a D-n meg sok (elég sok), és ezért úgy döntenék, hogy kiteszem külső vinyóra (mer' most nem szeretném veszi hagyni a fájlokat, meg stb.-ket).. és ezt akarom megvalósítani, szóval nem kérek más ötleteket rá, mert eldöntöttem mit akarok.


Válaszokat előre is köszönöm, és segítene.



2021. márc. 30. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy. Mindegyik foscsi. Ha csak ennyi a célod, akkor használtak között is nézelődhetsz 100/100-asat.


A partíció zsugorítása-kiterjesztése amúgy nem nagy feladat, ha azt akarod. Nem kell hozzá újratelepíteni, csak vacakolsz kicsit lemezkezelőben, vagy egy másik célprogramban (aomei, macrium reflect, partition wizard, stb...)

2021. márc. 31. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De nem tudom hozzátenni a C-hez, mer' nem engedi... Szerinted nem próbáltam már?!
2021. márc. 31. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!