Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet tartósan visszakapc...

Hogy lehet tartósan visszakapcsolni a gyorsindító eszköztárat Windows 7 alatt?

Figyelt kérdés
Olvastam a a betallózos módszert, elég macerás de működik. A probléma csak az hogy ezt minden indításnál el kell játszanom és ez nagyon zavaró. Miért csinálja ezt? Tud valaki tartósabb megoldást? Előre is köszi!
2010. aug. 20. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem eszköztár de: megnyitod a programot, majd a tálcán jobbklikk a program ikonjára és Pin to taskbar vagy hasonló...
2010. aug. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt az alternatívát már ismerem. Ezt nem igazán tudom megszokni. :( Jobban szeretném visszakapni az eszköztárat. Valakinek van ötlete hogy miért nem marad meg a helyén?
2010. aug. 21. 16:57
 3/4 grmindenyssa ***** válasza:

Az "Új eszköztár" mappa sorába beilleszted ezt:


%appdata%\Microsoft\Internet Explorer\Quick Launch


Enjoy!

2010. okt. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia. Ezt a megoldást már én is ismerem, ezzel az a baj hogy nem marad úgy, pár újraindítás után eltűnik. Rájöttem a megoldásra, ki kell kapcsolni a nyelvi eszköztárat és akkor a helyén marad.
2010. okt. 21. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!