Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Discordon hogy tudok kitiltani...

Discordon hogy tudok kitiltani valakit a csoportomból, ha átadtam neki a csoport irányítását?

Figyelt kérdés

Jó nagy hülyeséget csináltam. Létrehoztam egy csoportot, amiben átadtam az egyik tagnak az irányítást, így most már nekem alig van beleszólásom valamibe. Ő irányítja az egész szervert, ő tud újításokat létrezhozni. Viszont ezt az embert fére ismertem, kiderült, hogy igazából tök bunkó, nekem egyáltalán nem szimpatikus egy csomó megnyilvánulása, de nem tudom mit tegyek, kitiltani nem tudom, mert azt írja, hogy "övé a szerver" (amit ÉN hoztam létre), mert voltam olyan hülye, hogy átadtam neki az irányítást, azt mondta, hogy csinál újításokat, amit én nem tudtam, mert nem értek hozzá, így szívesen rábíztam, viszont bejelöltem őt adminisztrátornak, nem tudtam, hogy ezzel minden felett hatalma lesz, és kicsúszik a kezemből minden. Azt mondta, hogy jelöljem be őt annak, bele sem gondoltam, hogy ezzel átadok neki minden jogosultságot, utána jöttem rá, amikor már késő volt, és nem tudtam visszacsinálni, csak ő tudta volna, de ő meg nem akarja.

Tudok tenni bármit vele? Ellopta a csoportomat (tudom, az én hülyeségemből), most főnökösködik, mindenki rá tekint főnöknek, tök bunkó és nem tudom kitiltani sem. Van rá mód, hogy valahogy mégis eltüntessem, hisz én hoztam létre a csoportot. Vagy mit tegyek most?



2021. márc. 30. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod vissza venni a jogot, hacsak nem fűzöd meg valahogyan, hogy adja vissza.
2021. márc. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ohh, pont ettől féltem. :( Nem tudom hogy tudném meggyőzni, ő nem tudja, hogy ez nekem nem tetszik, hogy övé lett minden jog. Azt mondta amikor átadtam neki, hogy jobb lesz így, mert legalább semmit nem tudok elrontani (mivel nem értek az ilyen dolgokhoz, nem tudtam hogy kell új szobákat létrehozni pl.). Szóval szerintem nem szívesen menne bele, ha megkérném, hogy adja vissza. Meg bosszúból elmondaná mindenkinek a csoportba, hogy én milyen bunkó vagyok, hogy elvettem tőle a jogot, és én lennék a gonosz mindenki szemében, mert tényleg jól "felújította" a csoportot, és mindenki hálás neki, ezért én lennék mindenki szemében a rossz, ha megtudnák, hogy visszakértem.
2021. márc. 30. 22:58
 3/3 anonim ***** válasza:

1. Szervernek hívjuk ezeket a discord csoportok azok a privát üzeneteknél vannak és az teljesen más.


A kérdésre válaszolva pedig csak úgy ha visszaadja neked, de nem fogja azok alapján amit írtál róla.

2021. márc. 31. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!