Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Google maps útvonaltervezésben...

Google maps útvonaltervezésben be lehet állítani, hogy ne vigyen át az államhatáron? Vagy esetleg létezik másfajta térkép, ami tudja ezt? (Felvidék kéne nekem)

Figyelt kérdés
Ez elég fontos lenne most, mert ugye nem olyan egyszerü átjárni a határon és én a napokban sok olyan útvonalon fogok menni, ahol normál esetben átmegyek a határon, majd vissza, mert normál esetben az a gyorsabb. Az a baj, hogy a google maps is ezeket a lehetőségeket dobja ki. A beállításoknál pedig nem találtam olyat, hogy ne lépje át a határt.

2021. ápr. 1. 12:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Tegyél bele további úticélokat.


1. Ha be van ütve az indulás és célállomás az útvonaltervezőbe, akkor utána megjelenik alatta, hogy "Úti cél hozzáadása".

2. Arra nyomj rá, és az első helyen, ahol átvinne a határon, nézd ki a menetirány szerint később lévő, legközelebbi helyet, azt add hozzá.

3. Így egy nagy oda-vissza útvonalat kapsz, ezt még javítani kell azzal, hogy a végcélt felcseréled (manuálisan, ctrl+c ctrl+v kombóval) az új úti céllal, hogy az új állomás a végcél elé kerüljön.


Ha utána az új közbeiktatott úticél mögött ismét át akarna vinni a határon, akkor egyszerűen addig kell ismételgetni ezt a folyamatot (akármennyi úticélt be lehet iktatni az indulási és érkezési pont közé), amíg már nem próbál meg átvinni.


Kicsit macerás, főleg olyan helyen, ahol sok lehetőség van átmenni a határon a szomszédos ország autópályájára, mert azt fogja preferálni az egyszerűség miatt.


De ha megadod az indulási és érkezési pontokat, akkor megcsinálom neked.

2021. ápr. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!