Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen ingyenes Google play...

Milyen ingyenes Google play játékot tudtok ajánlani xiaomi poco X3 nfc típusú telefonhoz, amivel jól lehet tesztelni,h ez egy gamer telo? valamint ehez a telefonhoz tudom használni moga xp5x kontrollert?hogyan tudom csatlakoztatni a telefonhoz?

Figyelt kérdés
Sima ingyenes Google playes játékkal is tudom használni a kontrollert,vagy csak ez cloud gamingekhez használato?bocs a sok buta kérdéseket ,de még teljesen új vagyok mind a gamer telok,mind a kontrollerrel világában.

2021. ápr. 3. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
PUBG Mobile
2021. ápr. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Először is szögezzük le hogy a telefonod nem gamer telefon, már abból is le lehet következtetni a dolgot hogy a processzora egy középkategóriás lapka.

A gamer telefonokban mindig csúcskategóriás chipset kerül (jelenleg ez a Snapdragon 888), Minimum 8GB ram, már egy ideje különleges hűtés, és olyan extrák (pl beépített ravaszok) amik a sima telefonokban nincsenek benne.

Vesd össze tudásilag és külsőleg a Poco-dat egy Asus ROG Phone-nal, egy Xiaomi BlackShark-kal, egy Nubia RedMagic-kel vagy Razer Phone-nal.

A Moga pedig működni fog mivel egy szimpla OTG kontrollerként üzemel, csak kialakításban van különbség közte és egy pl Xbox kontroller között, persze Androidra csatlakoztatva nézve.

A Google Play-es játékok azon részével fog működni a kontroller amelyeknek van natív kontroller támogatottsága. Ilyen pl a GTA sorozat, COD Mobile (bár ha minden igaz akkor ez még csak eredeti XBOX ONE és PS4 kontrollereket támogat), a Fortnite Mobile a VEX sorozat, Minecraft, Farming Simulator széria, drón szimulátorok nagy része, Asphalt sorozat Real Racing, különböző emulátorok nagyrésze (pl PPSSPP, PSX)... Illetve ha valamely játék nem támogatja a kontrollert akkor az Octopus nevű appal megoldható hogy érzékelje (kis millió tutorial van ennek beállításáról a YouTube-on)

Szóval nem csak cloudgaming-re tudod használni.

Remélem tudtam segíteni!

Üdv.

2021. ápr. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálam is az csapta ki a biztosítékot, hogy gamer.. 😃 ez egy középkat teló. De a játékok sem olyanok androidon, szóval visz ez mindent, nem kell aggódni 😉


Kompatibilitás meg tökéletes, hiszen szabvány minden. Nincs telóspecifikus kiegészítő.

2021. ápr. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!