Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen winchestert lenne...

Milyen winchestert lenne érdemes venni?

Figyelt kérdés
Van egy Lenovo ideapad L340 típusú laptopom, de nagyon kevés rajta a hely. Nagyjából a windows elfoglalja az összes helyet, ha jól emlékszem 200 valahány gb a tárhelye. Eddig csak excel táblázathoz használtam meg hasonlók. Nem szeretnék megválni tőle mert alig használtam, teljesen új szinte. Viszont jó lenne rá 1-2 játék, képek stb. és azt gondoltam, hogy egy új, nagyobb winchester megoldaná a problémámat. De sajnos nem értek egyáltalán ezekhez. Valaki tudna segíteni, hogy milyet érdemes venni? Csak ilyen sima gta, sims játékokra gondolok 😅

2021. ápr. 3. 16:57
 1/2 P.O.C. ***** válasza:
100%

99%, hogy jelenleg nem winchester van benne, hanem egy 256 GB -os m.2 csatlakozójó SSD.


A következő opciók közül választhatsz:

Lecseréled a jelenlegi SSD -t nagyobbra.

Vagy veszel mellé egy nagyobb SATA csatlakozású SSD -t vagy winchestert.

Az SSD 10-szer gyorsabb az winchesternél viszont, rosszabb a GB/ár aránya.

2021. ápr. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 P.O.C. ***** válasza:
100%

Még annyival kiegészíteném magam, hogy ha L340 Gaming laptopod van és SATA -t csatlakozós megoldást akarsz, ahhoz venned kell külön beépítő keretet és szalagkábelt, mert gyárilag nincs benne a laptopban. Nélküle csak az m.2 SSD cseréje marad opciónak.

Egészen pontosan erre van szükséged: [link]

2021. ápr. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!